Svatováclavský koncert v kostele

Spolek pro obnovu kostela sv. Václava na Chloumku v něm v sobotu 2. října uspořádal za pomoci obce Habřina, společnosti Becker&Poliakoff a pana Luboše Janhuby Svatováclavský koncert. Výteční interpreti (Hana Medková-soprán, Luboš Janhuba-baryton, Václav Uhlíř-varhany) přednesli díla Bacha, Händela, Haydena, Smetany, Dvořáka, Kuchaře, Stradelliho. Výtěžek z dobrovolného vstupného v celové výši 10.492,-CZK bude použit na podporu realizace projektu obnovy kostela. Děkujeme za účast a podporu. Poděkování patří našim bývalým i současným sponzorům, speciální poděkování patří Královehradeckému kraji. Byla čest přivítat mezi hosty i náměstkyni hejtmana paní Mgr. Martinu Berdychovou a pana MvDr. Pavla Bělobrádka.

Děkujeme za podporu

Fotografie Jan Skořepa