Více o možnostech podpory

Máte zájem stát se podporovatelem projektu Spolku na obnovu kostela sv. Václava na Chloumku?
Pokud jste ochotni věnovat sebemenší finanční částku, je možné využít bankovní účet číslo: 3953558349/0800. Dar můžete poskytnout také v hotovosti v sídle spolku v Habřině čp. 28.
Váš finanční příspěvek nám umožní pomoci ještě více tam, kde je to potřeba

Vzor darovací smlouvy ke stažení:  zde

Naši sponzoři

Nadace ČEZ podpořila v rámci grantového řízení Podpora regionů Spolek na obnovu kostela sv. Václava na Chloumku částkou 556 600 Kč. Tato částka byla použita na studii obnovy areálu kostela sv. Václava na Chloumku, zvonice, hřbitovů a okolí.