Referendum - zamítnutí stížnosti stěžovatelů

Krajský soud v Hradci Králové potvrdil zákonnost a legitimitu obecního referenda. Přes veškerou snahu odpůrců projektu, kteří ve své argumentaci i nadále používali a používají nepřesné a zavádějící informace, a které soud po právu odmítl, může Spolek pokračovat ve své činnosti. V současné fázi se budeme věnovat projednávání vypracovaných projektových dokumentací (územní řízení – umístění stavby Rondelu; stavební řízení – oprava kostela, starého hřbitova, opěrné zdi, zvonice, domu hrobníka). Souběžně se Spolek bude snažit zajistit financování této fáze inženýrské činnosti a projednávat možnosti získání finančních prostředků na vlastní realizaci.

Příloha 1

Příloha 2